Mūsų įmonė yra oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje.

Šilumos siurbliai oras – vanduo “Sherpa”: a
tsinaujinančios energijos technologijos

Šilumos siurbliaiSherpa įrenginiais paimama oro šiluma ir efektyviai perduodama į galinius įrenginius. Įrenginys gali patiekti 4kW šiluminės energijos kiekvienam iš tinklo sunaudotam kW. Tai reiškia, kad 75% energijos yra gauta nemokamai, kuri yra atsinaujinanti ir švari.

Kompaktiška technologija
Projektuojant ir gaminant įrenginio komponentus didelis dėmesys skiriamas kiekvienai smulkmenai. Taip sukuriami ir pagaminami itin kompaktiško dydžio produktai, kurių matmenys yra minimalūs – sanitarinio karšto vandens tiekimo ir valdymo įrenginys telpa į standartinio dydžio virtuvės spintelę.

Inverterio sistema
Naudojamas dinaminis kompresoriaus galios valdymas pagal šiluminę apkrovą taip, kad energijos suvartojimas yra 30% mažesnis palyginus su įprastais kompresoriais.

Išmanus valdymas
Olimpia Splendid sukurtas intelektualus valdiklis įgalina patogiai ir lanksčiai suprogramuoti norimus režimus. Jame implementuotos specialios funkcijos, reikalingos valdyti įvairias šiluminių siurblių sistemas. Taip pat yra galimybė valdyti visas inverterio kompresoriaus darbui naudojamas klimatikos funkcines priklausomybe.